Emri i tij lakohej në Superiore, trajneri shqiptar drejt Shkëndijës së Tetovës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 23, 2023 | 14:31

Emri i tij lakohej në Superiore, trajneri shqiptar drejt Shkëndijës së Tetovës

Ardian Nuhiu mund të jetë trajneri i Shkëndijës së Tetovës për sezonin e ardhshëm. Trajneri shkupjan është një nga trajnerët më të suksesshëm, pasi në Kosovë ka fituar gjithçka me Dritën, teksa emri i tij shpesh herë është lakuar edhe në Shqipëri.

Fußball, ECL Quali, KF Drita - Feyenoord Rotterdam PRISTINA - Coach Ardijan Nuhiji of FC Drita during the UEFA Europa Conference League match between FC Drita and Feyenoord at Fadil Vokrri stadium on July 22, 2021 in Pristina, Kosovo. ANP GERRIT VAN COLOGNE UEFA Europa Conference League qualifier 2021/2022 xVIxANPxSportx/xxANPxIVx *** PRISTINA Coach Ardijan Nuhiji of FC Drita during the UEFA Europa Conference League match between FC Drita and Feyenoord at Fadil Vokrri stadium on July 22, 2021 in Pristina, Kosovo ANP GERRIT VAN COLOGNE UEFA Europa Conference League qualifier 2021 2022 xVIxANPxSportx xxANPxIVx 434223357

Nuhiu u largua nga Drita pas afro 4 sezonesh, duke luajtur edhe në Kupat e Europës dhe që nga koha që u largua nga Drita, ai ka qëndruar pushim dhe si duket, tashmë ka ardhur koha për t’u rikthyer në detyrë.

Shkëndija e Tetovës nuk arriti të fitonte titullin këtë sezon dhe kjo bëri që Qatip Osmani të jepte dorëheqjen nga drejtimi i kuqezinjve. Ditët në vijim, pritet që të ketë më shumë zhvillime për marrëveshjen mes dy palëve.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"