EMOCIONUESE/ Barcelona publikon videon kur Suarez u fut për herë të fundit në dhomat e zhveshjes

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 24, 2020 | 18:53


EMOCIONUESE/ Barcelona publikon videon kur Suarez u fut për herë të fundit në dhomat e zhveshjes

Barcelona dhe Suarez ndanë rrugët me njëri-tjetrin këtë javë, teksa uruguaiani iu bashkua rivalëve të Atletiko Madrid. Plot 6 vite të kaluara në Barcelonë me shumë trofe të fituar, ku kulmi ishte dhe Championsi i vitit 2015 ku ai dhe shënoi në finale kundër Juventusit.

Suarez

Pas largimit në lot në sy, klubi katalanas publikoi dhe një moment tjetër prekës teksa ai viziton për herë të fundit dhomat e zhveshjes ku kaloi plot 6 vite.

PANORAMASPORT.AL

 
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com