Elisabeta Kanalis “çmend” fansat, modelja e njohur italiane pozon vetëm me të brendshme

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 17, 2021 | 14:41


Elisabeta Kanalis “çmend” fansat, modelja e njohur italiane pozon vetëm me të brendshme

Modelja, “Show Girl”-ja dhe aktorja italiane, Elisabeta Kanalis e cila ka qenë e dashura e Bobo Vierit gjithashtu edhe ish e fejuara e aktorit me famë botërore Xhorxh Klunit, ka çmendur fansat në profilin e saj në rrjetin social në “Instagram” duke publikuar foto vetëm me të brendshme.

elisabeta canalis 1

Modelja e njohur ka marrë shumë pëlqime në profilin e saj pas publikimit të këtyre fotove e cila me të vërtetë ndodhet me një formë të jashtëzakonshme me linjat e saj perfekte.

elisabeta canalis 4

elisabeta canalis 5

elisabeta canalis 6

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/