Elbasani rikthen Merxhën në stol, ja çfarë do të jetë Ilirjan File

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Shtator 3, 2018 | 15:42

Elbasani rikthen Merxhën në stol, ja çfarë do të jetë Ilirjan File

Tek Elbasani ka pasur një ndryshim pankine dhe kjo gjë u vu re edhe në protokoll, teksa trajner ishte Eriol Merxha. Ilirjan File që u caktua fillimisht nga ana e klubit, qëndroi vetëm sa për fazën përgatitore dhe mësohet se do të mbulojë vetëm pozicionin e këshilltarit të klubit këtej e tutje.

Merxha2

Kështu, Eriol Merxha është graduar trajner, ndërkohë që deri tani ka qenë në rolin e zëvendësit


www.minuta90.com