Eksperiencë për t’u harruar me Interin, Sançez ngushëllohet me modelen seksi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Maj 22, 2020 | 12:49


Eksperiencë për t’u harruar me Interin, Sançez ngushëllohet me modelen seksi

Ndonëse tifozët zikaltër prisnin shumë prej tij, eksperienca e Aleksis Sançezit në radhët e Interit deri tani është për t’u harruar.

a-0-1586667377-777-width503height262-watermark

Kiliani pësoi një dëmtim që për muaj me radhë e la jashtë fushave, ndërsa duket shumë e vështirë që të gjejë vend në formacionin e Antonio Kontes.

ana-modler

Megjithatë, nëse në fushën e blertë gjërat nuk kanë shkuar aq mirë, 31-vjeçari mund të “ngushëllohet” me modelen Ana Modler.

dt.common.streams.StreamServer

Futbollisti dhe bukuroshja afrikano-jugore po kalojnë një histori dashurie midis tyre, ndërkohë Ana shfaqet më seksi se kurrë në postimet e bëra së fundmi në rrjetet sociale.

ANA

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com