EKSKLUZIVE/ Zgjidhet çështja e stolit te Lushnja, ish-futbollisti i Kombëtares do të drejtojë myzeqarët

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 25, 2022 | 21:31


EKSKLUZIVE/ Zgjidhet çështja e stolit te Lushnja, ish-futbollisti i Kombëtares do të drejtojë myzeqarët

Ish-futbollisti i kombëtares shqiptare, Klodian Duro do të drejtojë ekipin e Lushnjes sezonin e ardhshëm.

WhatsApp Image 2022-06-25 at 6.21.02 PM

Ish-trajneri i Kukësit, luftetarit dhe Feronikelit eshte takuar sot me kryebashkiaken Sefa dhe deputetin e zones, Taulant Balla.

Mësohet se është arritur akordi dhe pritet vetëm zyrtarizimi së shpejti, me Klodian Duron që pason kështu Agim Canajn ne krye te lagunareve.

PANORAMASPORT.AL