EKSKLUZIVE/ Zbulohet prapaskena. Jo vetëm dy lojtarët e Partizanit me Koronavirus, është infektuar edhe…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 9, 2020 | 23:30


EKSKLUZIVE/ Zbulohet prapaskena. Jo vetëm dy lojtarët e Partizanit me Koronavirus, është infektuar edhe…

Mbrojtësi Deian Boldor, i cili në verën e shkuar u huazua nga Verona te Partizani, jeton në kryeqytetin shqiptar së bashku me motrën e tij, Denisa. Motra e mbrojtësit rumun është e pafat, pasi edhe ajo ka rezultuar e infektuar me “COVID-19”.ivan boldor1

“Panorama Sport” ka mësuar se përveç futbollistit të kuq, tamponit i është nënshtruar edhe e motra, me të cilin Boldor jeton në të njëjtën banesë në Tiranë. Në këto kushte, ashtu si Deian edhe Denisa është e karantinuar dhe gëzon shëndet të mirë.

E dyshimtë mbetet se ku e kanë marrë virusin motër e vëlla, ku përveç tyre deri tani pozitiv ka rezultuar edhe mesfushori 20-vjeçar nga Shkupi.107415523_915325862267364_5947082351259048084_n

Duke parë që të prekurit gëzojnë shëndet të mirë, shpresohet që Besnik Ferati, Deian Boldor dhe motra e lojtarit rumun ta kalojnë sa më lehtë sëmundjen dhe pa komplikacione shtesë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com