EKSKLUZIVE/ Transferimi te Legia, zbulohet paga që do të përfitojë Ernest Muçi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 25, 2021 | 0:00


EKSKLUZIVE/ Transferimi te Legia, zbulohet paga që do të përfitojë Ernest Muçi

Ernest Muçi është zyrtarisht futbollisti më i ri që i bashkohet Legia Varshavës.

IMG_20210224_082156

Ish-sulmuesi i Tiranës firmosi dje për 4 vite e gjysmë me kampionët e Polonisë (deri më 30 qershor 2025). 19-vjeçari u prezantua si përforcimi më i ri i skuadrës më të suksesshme në historinë e futbollit polak. “PanoramaSport” zbulon se ai do të ketë një rrogë prej 10 mijë eurosh në muaj.

PANORAMASPORT.AL

VIDEO/ “Ëndërr e bërë realitet, mezi pres të dalë në fushë”, Ernest Muçi prezantohet te Legia: Më pëlqen të jem numri 10

EKSKLUZIVE/ Pagesa në 2 pjesë dhe bonuset, ja sa përfiton Tirana nga shitja e Ernest Muçit

VIDEO/ Transferimi te Legia e Varshavës, shikoni si e prezantojnë Ernest Muçin  

E BUJSHME/ “Një nga talentet më të mëdhenj të Ballkanit”! Në Poloni nuk kanë dyshime, Ernest Muçi do të transferohet te… Legia
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/