EKSKLUZIVE/ Telushi akord me Kukësin, pritet zyrtarizimi

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 10, 2020 | 23:11


EKSKLUZIVE/ Telushi akord me Kukësin, pritet zyrtarizimi

Bruno Telushi mund të quhet lojtar i Kukësit. Ashtu siç kishte paralajmëruar “Panorama Sport”, mesfushori vlonjat ka rënë dakord me klubin verilindor dhe tashmë mbetet vetëm firma nën kontratë.
bruno telushi
Telushi vjen te Kukësi si futbollist i lirë, pasi kontrata e tij me Partizanin kishte skaduar. Mesfushori është nje zgjedhje e kërkuar me ngulm nga trajneri Skënder Gega.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com