EKSKLUZIVE/ Skënderbeu peshkon në Shkodër, vjen sulmuesi që la të lirë Vllaznia

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 12, 2020 | 22:04


EKSKLUZIVE/ Skënderbeu peshkon në Shkodër, vjen sulmuesi që la të lirë Vllaznia

Vllaznia e la të lirë pak ditë me parë, duke hequr dorë nga një prej sulmuesve më të mirë që ka nxjerrë akademia në këto vitet e fundit.belajdi pusi

Bëhet fjalë për 19–vjeçarin Belajdi Pusi, i cili sot i është bashkuar Skënderbeut. “Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se shkodrani ka rënë dakord me klubin korçar dhe pritet të firmosë në orët në vijim.BELAJDI PUSII

Ai shihet si zëvendësuesi i Oto Xhon, që u largua te Prishtina. Pritet që Pusi të aktivizohet sot edhe në miqësoren Skënderbeu-Luftëtari që po luhet aktualisht në Durrës.

Zamir Qypi
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com