Ekskluzive/ Skarcime masive te Kukësi, pas Shkodrës pezullohet edhe…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 25, 2018 | 23:31

Ekskluzive/ Skarcime masive te Kukësi, pas Shkodrës pezullohet edhe…

Kukësi nuk po “kursen” askënd. Skarcimet masive po përfshijnë jo pak futbollistë te verilindorët. Pas Donjet Shkodrës, i radhës që po e pëson është Stivi Frashëri.

stivi frasheri

Korçari nuk ka qenë në stërvitjen ditën e sotme dhe nga sa mëson ekskluzivisht “Panorama Sport”, klubi e ka gjobitur dhe pezulluar me dy ndeshje.

kUKESI

Shkaku akoma nuk është bërë i ditur, por dyshohet se portieri ka kërkuar largimin, gjë që Kukësi nuk e ka miratuar. Më parë Frashëri ka qenë i kritikuar për shkak të shkaktimit të penalltisë ndaj Karabakut në Baku, e që nga ai moment kanë nisur edhe krisjet.

Skerdilaid Sulozeqi

www.minuta90.com