EKSKLUZIVE/ Rikthehet futbolli, FSHF vendos për Kategorinë e Parë dhe të Dytë. Kampionati nis…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 28, 2020 | 23:56


EKSKLUZIVE/ Rikthehet futbolli, FSHF vendos për Kategorinë e Parë dhe të Dytë. Kampionati nis…

Rikthehet futbolli në Shqipëri. Kategoria e Parë dhe ajo e Dytë do të ngrenë siparin këtë fundjavë.

Kategoria-superiore4-logo-2

Burime për “Panorama Sport”, pranë FSHF bëjnë me dije se Kategoria e Parë do të fillojë ditën e shtunë, ndërsa Kategoria e Dytë një ditë më vonë, pra ditën e dielë.

Rikthehet në këtë mënyrë futbolli në Shqipëri, i cili ende nuk ka filluar për sezonin e ri. Ndërkohë, sipas të gjitha gjasave fundjavën e ardhshme pritet të nisë edhe Kategoria Superiore, por gjithsesi nesër do te ketë një ide më të qartë.

Java e parë e Kategorisë së Parë:

8FB86077-7667-446C-8C1F-C1643203784E

A49CB3C4-E811-4EA8-A874-485C4F35555B

Java e parë e Kategorisë së Dytë:

30E87A59-DB6C-45FE-B7AE-683778D95C8D

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com