EKSKLUZIVE/ Përballja Kukësi-Skënderbeu, zbulohen arbitrat që do të vendosin drejtësi sot në “Loro Boriçi”

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 23, 2022 | 14:38


EKSKLUZIVE/ Përballja Kukësi-Skënderbeu, zbulohen arbitrat që do të vendosin drejtësi sot në “Loro Boriçi”

Sot, Kategoria Superiore zhvillon një ndeshje të saj, Kukësi-Skënderbeu në orën 16:45 në stadiumin “Loro Boriçi”.

Skenderbeu-Kukesi555

“Panorama Sport” ka zbuluar ekskluzivisht arbitrat që do të vendosin drejtësi sot në sfidën e Superiores.

Arbitër kryesor do të jetë Olsid Ferataj, i mbështetur nga asistentët Renato Malaj dhe Marjus Qose.

Arbitër i katërt pritet të jetë Indrit Myrtja. Në VAR do të jetë Kreshnik Cjapi dhe në AVAR, Elvis Gjoka.

ARBITRAT E NDESHJES SË SOTME –

Arbitër kryesor – Olsid Ferataj (Patos)

Asistent i parë – Renato Malaj (Vlorë)

Asistent i dytë – Marjus Qose (Lushnje)

Arbitër i katërt – Indrit Myrtja (Shkodër)

VAR – Kreshnik Cjapi (Fier)

AVAR – Elvis Gjoka (Lezhë)

PANORAMASPORT.AL