EKSKLUZIVE/ Laçi nuk ndalet, rrëmben edhe një tjetër shkodran

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 16:06

EKSKLUZIVE/ Laçi nuk ndalet, rrëmben edhe një tjetër shkodran

Pas Xhevahir Sukajt, klubi i Laçit ka siguruar shërbimet edhe të një tjetër lojtari shkodran. Bëhet fjalë për mbrojtësin Denis Pjeshka, i cili ka qenë titullar te Vllaznia në sezonet e fundit. Lojtari vjen pas një dëmtimi të rëndë, por “Panorama Sport” mëson ekskluzivisht se drejtuesit e Laçit kanë besuar te shkodrani dhe e kanë federuar, duke pritur tashmë riaftësimin e plotë të tij.

k2_items_src_34b298f78467f2e431ba3607acfaaaab

Pjeshka ka qenë edhe më parë në planet e Laçit, por vetëm sot u bë i mundur transferimi i tij.

www.minuta90.com