EKSKLUZIVE/ Kukësi nuk ndalet, “rrëmben” një tjetër ish të Partizanit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 20, 2018 | 13:51

EKSKLUZIVE/ Kukësi nuk ndalet, “rrëmben” një tjetër ish të Partizanit

Kukësi vazhdon me përforcimet në merkato. Ish-mbrojtësi i Partizanit Gëzim Krasniqi do të jetë pjesë e verilindorëve për sezonin e ardhshëm.

partizani krasniqi

Lajmin konfirmohet për “Panorama Sport” nga burime të besueshme pranë klubit Kuksian. Me afrimin e Krasniqit, largimi i Albi Allës duket pothuajse i sigurt. Pogradecari pritet t’i bashkohet Flamurtarit të Ilir Dajës në ditët në vazhdim.

Krasniqi-470x334

Krasniqi në të kaluarën ka mbajtur veshur fanellën e Besës, Partizanit, Flamurtarit dhe Rabotniçkit, ndërsa së fundmi do të jetë pjesë e Kukësit. Pas Cuculit, Krasniqi është një tjetër ish i të kuqve që i bashkohet Kukësit.

www.minuta90.com