EKSKLUZIVE/ Kukësi gjen sulmues, firmos me ganezin që ka luajtur me Tuenten (VIDEO)

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Gusht 13, 2022 | 12:19


EKSKLUZIVE/ Kukësi gjen sulmues, firmos me ganezin që ka luajtur me Tuenten (VIDEO)

Kukësi ka gjetur më në fund sulmuesin që priste prej kohësh.

Gyasi-Gyasi

“Panorama Sport mëson se bëhet fjalë për 31-vjeçarin ganez, Edui Gyasi, i cili ka një karrierë të pasur.

Ai është spikatur te Tuente në Holandë dhe më pas në vende të tjera si Norvegji, Bullgari, SHBA, Turqi, Izrael.

Çdo gjë ka përfunduar me palët që kanë rënë dakord dhe kanë firmosur kontratën, me prezantimin nga ana e Kukësit që pritet të bëhet në orët në vijim.

Capture

PANORAMASPORT.AL