Ekskluzive/ Kastrioti merr sulmues spanjoll, zbulohet goditja e fundit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 31, 2018 | 11:07

Ekskluzive/ Kastrioti merr sulmues spanjoll, zbulohet goditja e fundit

Kastrioti bën një goditje të rëndësishme në ditën e fundit të merkatos. “Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht se sulmuesi spanjoll, Pablo Gallego, ka firmosur me krutanët dhe menjëherë ka nisur stërvitjen.

40584178_261874481117774_6122037467366293504_n

Bëhet fjalë për një sulmues krahu që në sezonin e fundit ka qenë pjesë e AEL Larisa në Greqi. Në të kaluarën ai ka luajtur në Spanjë me Real Zaragoza dhe Hueska në Segunda Division. 25-vjeçari nuk është i vetmi që pritet të zyrtarizohet nga Kastrioti sot. Klubi ka paralajmëruar surpriza deri në 24:00, kur dhe mbyllet merkatoja.

Bujar Balliu

40461420_1879505488793846_2883255676593766400_n

www.minuta90.com