EKSKLUZIVE/ Ja kush pritet të zërë vendin e Shkëmbit tek Teuta

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Dhjetor 14, 2019 | 23:49

FB Kategoria Superiore LAJMI KRYESOR Të fundit Teuta

EKSKLUZIVE/ Ja kush pritet të zërë vendin e Shkëmbit tek Teuta

Pas largimit të Bledi Shkëmbit, drejtuesit e Teutës do të vendosin nesër për trajnerin e ri që do të ulet në pankinë duke filluar nga ndeshja e radhës me Partizanin, që do të luhet të mërkurën më 18 dhjetor në “Niko Dovana”. 

Shkembi

Gazeta “Panorama Sport” mëson se gjasat më të mëdha janë që shkodrani Edi Martini të emërohet si trajner i Teutës.

MartiniEdu (1)

Edhe pse nuk ka ende diçka zyrtare nga klubi, mësohet se palët janë futur në bisedime dhe akordi duket shumë pranë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com