EKSKLUZIVE/ Ish-mesfushori i Partizanit shkon te Tirana, bardheblutë bëjnë përforcimin e radhës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 12, 2022 | 22:58


EKSKLUZIVE/ Ish-mesfushori i Partizanit shkon te Tirana, bardheblutë bëjnë përforcimin e radhës

Ardit Hila mund të quhet goditja numër tre e Tiranës në merkaton e verës pas Albano Aleksit dhe Florent Hasanit.

ardit hila

“Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht nga burime të sigurta në klubin bardheblu se sot mesfushori elbasanas do të firmosë zyrtarisht, pasi ka rënë dakord më parë me drejtuesit.

Hila ishte në bisedime edhe me Vllazninë, por ka zgjedhur kampionët. Mesfushori elbasanas luajti me Kukësin në sezonin e fundit, ndërsa tri vite më parë u shpall kampion me Partizanin.

PANORAMASPORT.AL