EKSKLUZIVE/ Egnatia vendos për trajnerin e ri, i beson stolin teknikut durrsak

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 4, 2022 | 14:46


EKSKLUZIVE/ Egnatia vendos për trajnerin e ri, i beson stolin teknikut durrsak

Egnatia vendos për trajnerin e ri pas largimit të Zekerija Ramadanit.

284806256_556285632670138_5202861505356995445_nTrajneri Tetova dhe menaxheri Mariglen Mersini gjatë prezantimit te Egnatia

“Panorama Sport” zbulon ekskluzivisht nga burime në klubin rrogozhinas se posti i trajnerit i është besuar durrsakut Edlir Tetova.

Ky i fundit ka drejtuar në sezonin e kaluar klubin e Superligës kosovare, Ulpiana.

Më parë ish-futbollisti i Teutës ka qenë edhe zv.trajner te Tirana.

FERIZ FERIZAJ – PANORAMASPORT.AL