EKSKLUZIVE/ Dinamo godet në merkato, firmos me mbrojtësin që e mbylli me Tiranën

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Janar 6, 2023 | 15:52

EKSKLUZIVE/ Dinamo godet në merkato, firmos me mbrojtësin që e mbylli me Tiranën

Realf Zhivanaj do të jetë lojtari më i ri i Dinamos.

zhivanaj

Burime për “Panorama Sport” konfirmojnë që mbrojtësi 24-vjeçar ka firmosur me “Nëndetësen”.

Ai e mbylli ditën e djeshme me bardheblutë dhe duket se ka gjetur menjëherë skuadër duke vazhduar të qëndrojë në kryeqytet, por me Dinamon.

Gjithashtu mësohet se Zhivanaj kërkohej edhe nga Teuta, por duket se “blutë” kanë dalë fitues në këtë garë.

PANORAMASPORT.AL