Ekskluzive/ Besa në kaos, largohet titullari i radhës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 4, 2019 | 11:16


Ekskluzive/ Besa në kaos, largohet titullari i radhës

Situata te Besa e Kavajës është një kaos. Skuadra pretendon ngjitjen në elitë sezonin që vjen, por lëvizjet e duhura nuk po bëhën.

zguro-e-miraka

“Panorama Sport” mëson ekskluzivisht se nga skuadra tashmë është larguar dhe portieri Festim Miraka.

Mësohet se lojtarët janë lodhur me premtime dhe ngerçi për financat ka bërë që të largohen.

Tashmë priten zhvillime të reja dhe zëvendësuesi i portierit Miraka.

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com