EKSKLUZIVE/ Akuzat për rroga të padhëna, Tirana nxjerr blof kenianin Musa (FOTO)

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Prill 23, 2018 | 17:41

EKSKLUZIVE/ Akuzat për rroga të padhëna, Tirana nxjerr blof kenianin Musa (FOTO)

Mbrojtësi kenian, Musa Muhamed, ka hedhur një mori akuzash në mediat e vendit të tij pas largimit nga Tirana. Lojtari pretendon se nuk është paguar që kur ka shkelur në Shqipëri, prandaj dhe është larguar nga bardheblutë.

musa-mohammed-tirana

Mirëpo, burime zyrtare në klubin e Tiranës, i treguan “Panorama Sport” dokumentin zyrtar që dëshmon se Musa ka marrë paradhënie një shumë prej 20 mijë dollarësh në datën 6 shkurt 2018.

tirana rrogat

www.minuta90.com