Edhe bomberi shkodran në mbështetje të Dukës: Të uroj fitoren

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Janar 11, 2018 | 17:43

Edhe bomberi shkodran në mbështetje të Dukës: Të uroj fitoren

Pas mbështetjes publike që kapiteni i Kombëtares, Ansi Agolli, i bëri presidentit Duka në garën për kreun e FSHF, kanë reaguar edhe shumë figura të tjera të sportit.

salihi-620-001

I rradhës është ish-sulmuesi i Kombëtares, Hamdi Salihi, që po ashtu mbështet publikisht presidentin Duka.

auto_Salihi_duka1515687941

Shkodrani ka zgjedhur rrjetin social “Facebook” për këtë gjë ku shkruan, “Suksese president Armand Duka. Të uroj fitoren dhe arritjen e gjitha objektivave”.

www.minuta90.com