Eden Hazard ekspozon “bishën” luksoze, shikoni shumën marramendëse që ka kushtuar

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 13, 2020 | 18:14


Eden Hazard ekspozon “bishën” luksoze, shikoni shumën marramendëse që ka kushtuar

Eden Hazard u ble nga Real Madridi, si një lojtar që do udhëhiqte skuadrën drejt sukseseve. Por belgu i kushtëzuar edhe nga dëmtimet e shumta ka zhgënjyer në sezonin e parë me madrilenët.

hazardi

 

Hazard ka shënuar vetëm një gol, në paraqitjet e tij të pakta me Real Madridin për shkak dëmtimesh. Por kjo nuk e ka penguar yllin belg që ti dhurojë vetes një supër makinë luksoze me vlerë 500 mijë euro. Hazard u fiksua nga kamerat teksa shkonte në stërvitjen e Real Madridit me një makinë Lamborxhini të bardhë.

hazardi makina

Sulmuesi shpenzoi gjysëm milioni euro për të blerë makinën Lamborxhini Aventador SVJ.

lamorxhini i hazardit

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com