E TMERRSHME/ Vdiq para ndeshjes, mjekët zbulojnë të vërtetën: Futbollistin e kanë vrarë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Janar 25, 2020 | 23:40


E TMERRSHME/ Vdiq para ndeshjes, mjekët zbulojnë të vërtetën: Futbollistin e kanë vrarë

Futbollisti anglez Xhordan Sinot, i cili u gjet i vdekur në banesë ditën e sotme, është sulmuar nga persona të panjohur dhe është goditur në kokë, gjë që ka shkaktuar vdekjen e tij.

23862956-7928961-image-a-1_1579970938230

25-vjeçari vdiq pasi mbërriti në spital dhe analizat mjeko-ligjore zbuluan se ai kishte frakturë në kafkë, e cila dyshohet se është shkaktuar nga goditjet me sende të forta.

Ai po përgatitej për të luajtur në takimin me skuadrës së tij Matlokut dhe Gejtshidit në kategorinë e pestë të futbollit anglez. Takimet e kësaj jave në këtë divizion u shtynë për shkak të kësaj ngjarjeje të rëndë.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com