E pyesin si është Dani Alvesh në shtrat, shikoni si përgjigjet partnerja seksi e futbollistit brazilian

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Nëntor 24, 2020 | 23:46


E pyesin si është Dani Alvesh në shtrat, shikoni si përgjigjet partnerja seksi e futbollistit brazilian

Nëpërmjet rubrikës “pyetje-përgjigje” në profilin e saj në “Instagram”, bukuroshja spanjolle, Joana Sanz, e cila është partnerja e futbollistit Dani Alvesh, ka zbuluar detaje pikante nga marrëdhënia e tyre. E pyetur për jetën intime të çiftit, Joana shkroi:

Dani Alvesh

“Jam spanjolle. Kam lindur në Tenerife, por një pjesë e familjes sime është siriane. Të gjithë tatuazhet e mia kanë një lidhje me dashurinë ose mungesën e saj. Si është Dani Alvesh në shtrat krahasuar me atë në fushën e lojës? “Një kampion”, shkruan ndër të tjera bukuroshja seksi.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/