E pohon vetë Zidan: Do të rikthem të trajnoj…

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 9, 2018 | 22:30

E pohon vetë Zidan: Do të rikthem të trajnoj…

Zinedin Zidan ka rindezur zërat e merkatos për një rikthim të tij përsëri në pankinën e ndonjë skuadre. Tekniku francez ka folur për mediat spanjolle teksa ka thënë se është çështje kohe që të riktehet për të trajnuar sërish.: “Me siguri që brenda një kohe të shkurtër do të kthehem të trajnoj, pasi është ajo që më pëlqen dhe kam bërë gjithë jetën time”, ishin fjalët e Zidan për TVE.

Zidan

Ndërkohë të shumta kanë qenë edhe fjalët e merkatos për një kalim të francezit te Mançester Junajtid në rast të një largimi të portugezit Zhose Murinjo.

www.minuta90.com