E paralajmëroi “Panorama Sport”, Partizani drejt shitjes së Rrapajt në Bullgari…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Shkurt 1, 2023 | 21:58

E paralajmëroi “Panorama Sport”, Partizani drejt shitjes së Rrapajt në Bullgari…

Mesfushori Arinaldo Rrapaj mund të jetë largimi i radhës nga Partizani.

rrapaj

Ky lajm është paralajmëruar para disa ditësh nga “Panorama Sport”, ndërsa sot mësohet se po negociohet transferimi drejt ekipit bullgar Ludogorets pasi klubet janë ende në bisedime.

Futbollisti ka një ofertë konkrete dhe Partizani pritet të përfitojë një shumë të majme nga shitja e tij.

Rikujtojmë që 21-vjeçari është titullar prej dy sezonesh te të kuqtë dhe e ka kthyer veten në një lojtar shumë të rëndësishëm dhe esencial për formacionin e “demave”.

900a1014-8f0e-431e-b1a4-57a875cfc596

 

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"