E PAPRITUR/ Nuk grumbullohet për ndeshjen, ish-futbollisti i Shqipërisë pozitiv me COVID-19

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 12, 2020 | 16:07


E PAPRITUR/ Nuk grumbullohet për ndeshjen, ish-futbollisti i Shqipërisë pozitiv me COVID-19

Ish-futbollisti i Shqipërisë, aktualisht pjesë e Petrolul Ploeshtit në Rumani Armando Vajushi ka rezultuar pozitiv me koronavirus.
Vajushi
Media vendase “Pro Sport” raporton se futbollisti shkodran së bashku me 6 pjesëtarë të tjerë të klubit rumun (5 futbollistë dhe një pjesëtar i stafit teknik) janë infektuar me COVID-19 dhe për rrjedhojë nuk janë lejuar të marrin pjesë në sfidën e djeshme kundër Rapidit të Bukureshtit.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com