E PAPRITUR/ Frikë te Bajern Mynihu para nisjes së sezonit, klubi fut në karantinë yllin e skuadrës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 15, 2020 | 21:20


E PAPRITUR/ Frikë te Bajern Mynihu para nisjes së sezonit, klubi fut në karantinë yllin e skuadrës

Heroi i Bajern Mynihut në finalen e Ligës së Kampioneve Kingsli Koman është vetëizoluar. Futbollisti francez raportohet se ka patur kontakt me një person të infektuar me koronavirus.
Koman
Lajmi u dha nga klubi bavarez në faqen e tij zyrtare. Nuk dihet akoma nëse lojtari ka marrë COVID-19 apo jo.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com