E mbylli sezonin për shkak dëmtimi, Zaniolo “godet” jashtë fushave me aktoren italiane

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shkurt 12, 2020 | 11:45

FB Gossip Të fundit

E mbylli sezonin për shkak dëmtimi, Zaniolo “godet” jashtë fushave me aktoren italiane

Nikolo Zaniolo pësoi një dëmtim të rëndë para pak kohësh, në ndeshjen që Roma zhvilloi me Juventusin. Megjithatë, pavarësisht dëmtimit, jeta private e talentit italian po shkon shumë mirë.

zanioolalaaa

Sipas mediave italiane, Zaniolo ka nisur një lidhje të re me aktoren italiane Elisa Visari.

Kjo e fundit është në një moshë të re, por nga shumica shihet si një aktore që do të ketë të ardhme të madhe.

elis 4 elisa 4 elisa 3

elisa 2 elisa

/PANORAMASPORT.AL/
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com