E mbylli me Egnatian, Ilirid Ademi refuzon skuadrën shqiptare

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 21, 2022 | 11:23


E mbylli me Egnatian, Ilirid Ademi refuzon skuadrën shqiptare

Ilirid Ademi, pasi mbylli aventurën me Egnatian, po shijon pushimet pranë familjes së tij në Gjermani.

ILIRID ADEMI

Por nga Maqedonia zërat e merkatos bëjnë me dije për një rikthim të sulmuesit te skuadra e vendlindjes së tij, KF Gostivari.

“InfoSport.mk” bën me dije se Ademi e ka refuzuar ofertën e majme të drejtuesve të Gostivarit, pasi ka oferta edhe nga ekipe të Ligës së Parë në Maqedoni, si dhe Shqipëria e Kosova.

PANORAMASPORT.AL