E KRYER/ Barcelona godet në merkato, katalanasit transferojnë me parametra zero mbrojtësin spanjoll

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Maj 16, 2023 | 13:09

E KRYER/ Barcelona godet në merkato, katalanasit transferojnë me parametra zero mbrojtësin spanjoll

Injigo Martinez mund të quhet lojtari më i ri i Barcelonës.

injigo martinez

31-vjeçari duket se i ka dhënë fund aventurës së tij me Atletik Bilbaon dhe do të largohet në verë si agjent i lirë, ku e pret Barcelona.

Siç bën me dije eksperti i merkatos, Fabricio Romano, spanjolli ka kryer vizitat mjekësore me Barcelonën dhe do të firmosë në fund të sezonit një kontratë 2-vjeçare.

PANORAMASPORT.AL

NDIQE LIVE "PANORAMA TV"