E konfirmon Guardiola, Mançester Siti pa shërbimet e yllit të tyre në çerekfinalet e Championsit

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 14, 2020 | 19:17


E konfirmon Guardiola, Mançester Siti pa shërbimet e yllit të tyre në çerekfinalet e Championsit

Mançester Siti do duhet të bëjë pa shërbimet e Serxhio Agueros në çerekfinalet e Ligës së Kampionëve. Argjentinasi i’u nënshtrua operacionit pas dëmtimit ndaj Bërnlit dhe ende nuk është rikuperuar.

Aguero-534x462

Lajmin e konfirmoi edhe Guardiola, i cili tha se Aguero ndodhet ende në Barcelonë dhe po rikuperohet. Kështu Mançester Siti nuk do mundet të mbështet tek Aguero në ndeshjen ndaj Lionit. Klubi anglez siguroi çerekfinalet pasi mposhti edhe në ndeshjen e kthimit Real Madridin me rezultatin 2-1.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com