E konfirmon gazetari italian, rivali i Interit nis bisedimet për mesfushorin zikaltër

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shtator 23, 2020 | 15:43


E konfirmon gazetari italian, rivali i Interit nis bisedimet për mesfushorin zikaltër

Matias Veçino është pranë largimit nga Interi. Sipas gazetarit italian, Fabrizio Romano ekipi i Napolit ka nisur bisedimet me zikaltërit për mesfushorin uruguajan.

Matias-Vecino-1-1024x683

Gjithashtu gazetari pretendon se marrëveshja personale mes Veçinos dhe Napolit do arrihet në orët e ardhshme. Veçino ka luajtur 79 ndeshje me Interin, ku ka shënuar 8 gola.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com