E konfirmon Bajern Mynih, lojtari mungon në stërvitje dhe është në dyshim për ndeshjen ndaj Barcelonës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 12, 2020 | 17:43


E konfirmon Bajern Mynih, lojtari mungon në stërvitje dhe është në dyshim për ndeshjen ndaj Barcelonës

Lajme të këqija për Bajern Mynih para përballjes me Barcelonën në Ligën e Kampionëve. Alfonso Dejvis nuk ka marrë pjesë në stërvitjen e sotme me bavarezët për shkak të problemve muskulare.

dejvis

Lajmi është konfirmuar nga klubi gjerman në rrjetet sociale. Kanadezi është në dyshim serioz për ndeshjen ndaj Barcelonës në Champions. Dejvis po kalonte një formë fantastike këtë sezon me Bajernin në krahun e majtë të mbrojtjes.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com