E kërkonte Interi, lojtari zyrtarizohet tek ekipi i njohur europian

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 14, 2020 | 19:31


E kërkonte Interi, lojtari zyrtarizohet tek ekipi i njohur europian

Jan Vertongen është zyrtarizuar si lojtari më i ri i Benfikës. Belgu nuk rinovoi me Totenhemin dhe u largua nga skuadra angleze.

vertongen

Për Vertongen kishte interes të madh nga Interi, por belgu zgjodhi Benfikën. Mbrojtësi ka firmosur me ekipin portugez deri në vitin 2023.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com