E kërkon Interi dhe Lacio, trajneri i Veronës flet me superlativa për Kumbullën: Është gati të luajë për…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Korrik 31, 2020 | 19:42


E kërkon Interi dhe Lacio, trajneri i Veronës flet me superlativa për Kumbullën: Është gati të luajë për…

Marash Kumbulla ishte padyshim një nga zbulimet më të mëdha të këtij sezoni në Serinë A, ku ka shkëlqyer me paraqitjet e tij.

kumbulla-marashi-681x450

Pikërisht për këtë arsye, në gjurmët e tij janë vënë skuadra të mëdha, si Interi dhe Lacio që prej kohësh po përpiqen ta marrin në skuadrën e tyre. Për të ardhmen e lojtarit ka folur edhe trajneri i Verinës, Ivan Juriç, i cili ka thënë se ai është gati për një skuadër të madhe.

Kumbulla

Statistikat dhe pasqyra e Marash Kumbullës, ekskluzivisht për “Panorama Sport” nga “SofaScore

“Unë do doja që ai të qëndronte edhe sezonin tjetër me ne. Mund të them se është gati për të luajtur me një skuadër të madhe. Ai është një person serioz që punon shumë”, u shpreh Juriç.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com