“E kaloj muajin me 400 mijë lekë”, Edi Manushi i zbulon të vërtetën Alesia Bamit në emision, i provon me dhëmbë orën e floririt dhe i kërkon të heqë…

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Shkurt 25, 2020 | 0:17

FB Gossip Lajmi i fundit LAJMI KRYESOR

“E kaloj muajin me 400 mijë lekë”, Edi Manushi i zbulon të vërtetën Alesia Bamit në emision, i provon me dhëmbë orën e floririt dhe i kërkon të heqë…

Ish-velina dhe pjesë e emiosionit “Procesi Sportiv”, Alesia Bami ka folur për shpenzimet e saj mujore e ftuar në emisionin “E diell”.

alesia-bami

Ajo rrëfeu se rroga e saj e parë në televizion ka qenë 300 mijë lekë dhe u kërkonte lekë prindërve.

Ndërsa shprehet se tani e kalon muajin edhe me 400 mijë lekë.

Por kjo gjë është vënë në dyshim nga moderatori Edi Banushi, i cili i kërkoi të hiqte këpucët për të parë markën dhe i kafshoi orën për të vërtetuar nëse ishte floriri.  

bami f

Alesia Bami: “Jam mësuar ta kaloj muajin dhe me pak lekë. Kur ka qenë më e vogël rroga ime në televizion ishte 300 mijë lekë dhe nuk më dilte. Jetoja edhe me prindërit dhe kisha ndihmën e tyre. Kërkoja dhe nga ata. Sot duke e parë mund të jetoj edhe me 400 mijë lekë.”

Edi Manushi: ‘Stop, hiqi këpucët, do ta bëj tani llogarinë ty. E kam ndarë mendjen. Këpucët 600 euro. Ora (pasi e kafshon me dhëmbë) flori, diamant.”

Alesia Bami: “Mos na nxirr kështu tani. Po thosha më e keqja fare mund ta kaloj edhe me 400 mijë lekë. Se gjithçka është mënyra e menaxhimit të lekëve. Nëse shpenzon aty ku duhet normalisht e kalon dhe me më pak lekë. Shpenzoj për gjëra të rëndësishme për mua.”

alesia-bami-7-1 Alesia-Bami-3 alesia-bami-1-1 alesia-bami4 alesia-bami3

PANORAMA PLUS
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com