“E dua, por …”- Futbollisti shuan zërat se është në lidhje me Kidën! Zbulohet romanca e saj, këngëtares ia ka marrë zemrën djali nga Dubai

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Qershor 12, 2022 | 21:20


“E dua, por …”- Futbollisti shuan zërat se është në lidhje me Kidën! Zbulohet romanca e saj, këngëtares ia ka marrë zemrën djali nga Dubai

Futbollisti kosovar, Valon Berisha ka mohuar zërat se është në një lidhje me këngëtaren e njohur kosovare, Kida.

kida7

Ai është shprehur gjatë një interviste për Prive, se “ia dëgjoj këngët, e dua por asgjë më shumë”.

valon berisha2

Pyetjes nëse ka ardhur koha të gjej nuse, Valon Berisha iu përgjigj “Po, por vështirë të gjesh.”

valon berisha1

Ndërsa pranoi se nuk ka pasur lidhje të gjata dhe ende s’kam pasur një femër me të cilën të dashurohesh.

valon berisha

Sa i përket jetës personale, Kida është treguar shumë e rezervuar dhe s’ka bërë publike asnjë lidhje.

kida

Por burime për “Kryefjala”, kanë treguar se artisja është në një marrëdhënie me një bashkëmoshatar që jeton në Dubai dhe ajo publikon shpesh foto nga destinacioni luksoz, ku duket se udhëton herë pas here.

Identiteti i tij nuk dihet, ndërsa mësohet se nuk është figurë publike.

kida1kida2kida4kida5kida6