E dashura e ish-boksieres së njohur “çmend” rrjetin, poston foto të tjera topless

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Tetor 19, 2020 | 23:40


E dashura e ish-boksieres së njohur “çmend” rrjetin, poston foto të tjera topless

E dashura e ish-boksieres së njohur, Nicola Adams, ka tërhequ sërish vëmendjen e të gjithëve me postimet e fundit që ka bërë.

e dashura e nicola adams (2)

22-vjeçarja, Ella Baig, postoi në Instastory të dielën në mëngjes një foto bardh e zi të vetes tërësisht lakuriq.

e dashura e nicola adams (6)

Mirëmëngjes”, shkruante ajo krahas fotos ku dukej vetëm mesi i trupit të saj.

e dashura e nicola adams (5)

Postimi tjetër ishte një video, në të cilën shfaqej e veshur me të brendshme, ndërkohë që flokët e gjatë i kishte lënë lëshuar.

e dashura e nicola adams (7)e dashura e nicola adams (1)e dashura e nicola adams (3)
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com