E BUJSHME/ Shkëmbim në aksin Madrid-Londër, Totenhemi i ofron Realit Herri Kejnin për mesfushorin madrilen

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Prill 3, 2020 | 21:32


E BUJSHME/ Shkëmbim në aksin Madrid-Londër, Totenhemi i ofron Realit Herri Kejnin për mesfushorin madrilen

Totenhemi është gati të sakrifikojë Herri Kejnin për të marrë mesfushorin e Real Madridit Hames Rodrigez.

MALLORCA, SPAIN - OCTOBER 19: James Rodriguez of Real Madrid CF plays the ball during the La Liga match between RCD Mallorca and Real Madrid CF at Iberostar Estadi on October 19, 2019 in Mallorca, Spain. (Photo by Alex Caparros/Getty Images)

Sipas “Canal RCN”, futbollsti kolumbian shihet si “regjisori” i ardhshëm i skuadrës londineze pas largimit të Kristian Eriksenit drejt Interit. Rodrigez thuajse nuk ka më asnjë hapësirë te Reali dhe konsiderohet element i tepërt në skuadrën e Zinedin Zidanit.

Ndërsa në Londër flitet se futbollisti kryesor i Totenhemit Herri Kejn do të largohet pas përfundimit të këtij sezoni. Totenhemi pranon ta shesë lojtarin për jo më pak se 170 milionë euro .

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com