E BUJSHME / “Një tjetër familje që shkatërrove për një ku*vë”, Uanda Nara ndahet nga Ikardi pas tradhtisë

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Tetor 16, 2021 | 22:18


E BUJSHME / “Një tjetër familje që shkatërrove për një ku*vë”, Uanda Nara ndahet nga Ikardi pas tradhtisë

Uanda Nara dhe Mauro Ikardi nuk janë më bashkë, ose të paktën kështu duket nga mesazhi i publikuar sot nga modelja argjentinase në rrjetet sociale.

wanda ikardi

Në mënyrë të papritur, në rrjete sociale është shfaqur një mesazh i qartë i saj. “Një tjetër familje që shkatërrove për një ku*vë”, shkruante Uanda e cila menjëherë e ka hequr nga lista e ndjekësve sulmuesin argjentinas të PSG-së.

sdfdfdfddf

Bashkë me të, ajo ka hequr nga lista e ndjekësve edhe aktoren Eugenia Suarez dhe sipas fansave të shumtë të saj në rrjetet sociale, dyshohet si Ikardi e ka tradhtuar me këtë të fundit, duke sjellë vendimin e menjëhershëm të saj për t’u shkëputur nga sulmuesi.

PANORAMASPORT.AL