E bujshme nga Spanja, Real Madrid nuk heq dorë nga sulmuesi i Bajernit

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Korrik 29, 2018 | 11:17

E bujshme nga Spanja, Real Madrid nuk heq dorë nga sulmuesi i Bajernit

“Marca” raporton nga Spanja se Reali është në pritje të Levandovski. Polaku ndiqet prej shumë kohësh nga spanjollët por që nuk kanë arritur të konkretizojnë operacionin.

l-3

Tashmë pa Ronaldon, në Madrid duan dikë që garanton gola. “Galaktikët” nuk po arrijnë të gjejnë një zëvendësues të denjtë për portugezin. Ata kanë kërkuar Nejmar, Mbape dhe Hazard, por pa finalizuar. Deri në fund të merkatos në sulmin e Realit pritet një “yll”.

www.minuta90.com