E bujshme nga Italia, Reali shkëmbim gjigandësh me Juventusin

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Shtator 4, 2018 | 14:52

E bujshme nga Italia, Reali shkëmbim gjigandësh me Juventusin

Marselo te Juventusi? Po mund të ndodhë. Të paktën këtë bën me dije “Tuttosport” teksa në këtë operacion fut edhe mbrojtësin e Juventusit, Aleks Sandro. Sipas medias italiane, Marselo nuk ka aspak marrëdhënie të mira me trajnerin Julien Lopetegui, dhe ka kontaktuar vazhdimisht me Ronaldon që kur ai ka shkuar te bardhezinjtë.

091230942-a1533cad-9ea9-4f13-b8a0-90bbc3151b71

Kështu ky operacion është shumë i mundshëm që të ndodhë në Janar. Edhe rregullat e reja të UEFA-s janë në favor të klubeve, teksa skuadrat mund të regjistrojnë lojtarë të rinj për fazat e eliminimit direkt pa kufizime.

www.minuta90.com