E bujshme, Interi kërkon Strakoshën. Zikaltrit mendojnë për të ardhmen e portës

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga bota e sportit

Postuar: Gusht 28, 2018 | 23:11


E bujshme, Interi kërkon Strakoshën. Zikaltrit mendojnë për të ardhmen e portës

Performanca e Samir Handanovicc kundër Torinos, i ka shqetësuar shumë tifozët e Interit, por akoma më tepër edhe drejtuesit. Dy gabime të sllovenit, që sollën barazimin e rezultatit, nuk mund të jenë të pranueshme për një ekip që kërkon të rivalizojë Juventusin.

strakosha-1

Kështu, sipas sajtit spanjoll “fichajes.net”, Interi ka filluar të mendojë që tani për të ardhmen e portës. Duke parë moshën e vjetër të Handanovicc, media spanjolle shkruan se në horizontin e zikaltrëve, shfaqen emrat e Alfons Areola(PSG), Andre Onana(Ajaks), si dhe Thomas Strakosha(Lacio). Të tre janë më pak se 23 vjecc, dhe kanë treguar aftësi të shkëlqyera mes dy shtyllave.
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/

www.minuta90.com