EKSKLUZIVE/ Egbo qëndron në Superiore? Ish-trajneri i Tiranës kandidat për të marrë “frenat” e skuadrës së njohur

Panorama Sport | Lajmet e fundit nga sporti

Postuar: Dhjetor 4, 2020 | 23:35


EKSKLUZIVE/ Egbo qëndron në Superiore? Ish-trajneri i Tiranës kandidat për të marrë “frenat” e skuadrës së njohur

Trajneri që shpalli kampion Tiranën pas 11 vitesh mund të marrë drejtimin e Laçit. Bëhet fjalë për Emanuel Egbo, i cili pas largimit nga bardheblutë është tashmë një trajner i lirë në treg.
Egbo
“Panorama Sport” mëson se ai është një kandidat potencial për të qenë në krye të pankinës kurbinase, paçka se për momentin presidenti Laska ka komanduar Stavri Nicën. Ditët e fundit janë lakuar si kandidatë edhe Shpëtim Duro e Gentjan Mezani, por klubi kurbinas ende s’ka vendosur.

PANORAMASPORT.AL
Për t’u bërë pjesë e grupit të "Panorama Sport" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet.
KOMUNITETI PANORAMA SPORT: https://www.facebook.com/groups/sportionline/