“Dyfeku do mustaqe”, Skënderbeu ironi me Kukësin dhe Partizanin 1 vit pas arritjes madhështore (VIDEO)

Panorama Sport | Gazeta me e madhe sportive ne vend

Postuar: Gusht 25, 2018 | 23:34

“Dyfeku do mustaqe”, Skënderbeu ironi me Kukësin dhe Partizanin 1 vit pas arritjes madhështore (VIDEO)

Në një postim në rrjetet sociale, është klubi i Skënderbeut, që në këtë ditë, e cila një vit më parë, përkon me arritjen historike të kualifikimit ndaj Dinamos, pikërisht në barazimin 0-0, që i çonte në fazën e grupeve të Europa League, për herë të dytë në historinë e klubit.

skenderbeu

Gjithashtu, korçarët shkruajnë edhe një mesazh thumbues, që i referohet rivalëve që diçka të tillë nuk e arritën dot, Kukësit dhe Partizanit, me shprehjen: “dyfeku do mustaqe.”

Capture

www.minuta90.com