Duro në hall, Flamurtari me 5 mungesa të sigurta ndaj Kamzës

Panorama Sport | Gazeta me e shitur sportive ne vend

Postuar: Mars 14, 2018 | 13:22

Duro në hall, Flamurtari me 5 mungesa të sigurta ndaj Kamzës

Konfirmohen pesë mungesa të sigurta për Flamurtarin në sfidën e sotme ndaj Kamzës. “Për fat të keq, do të vazhdojnë të mungojnë për shkak dëmtimesh Nurikoviç, Muarem, Tungara dhe Nedjelkoviç.

flamurtari

Por, këtyre mungesave u shtohet Pollozhani për kartonë”, ka konfirmuar dje Duro. Ndërkohë, sa i përket Muaremit dhe Tungarës, pritet që ata të jenë gati vetëm pas 10 ditësh, duke qenë se kanë pësuar dëmtime më të rënda.

Flamurtari


www.minuta90.com